درباره ما

کار با کانون تبلیغاتی زیتون را شروع کنید که می تواند همه چیزهایی را که برای ایجاد آگاهی ، ایجاد ترافیک ، اتصال به آن نیاز دارید فراهم کند.

0+ سال
تجربه

ما کی هستیم ؟

گروه زیتون از سال ۱۳۸۶ با هدف بهبود عملکرد فروش تولید کنندگان در زمینه چوب و مبلمان خانگی و اداری و دریافت خدمات مستقیم تولیدکنندگان برای نمایشگاه داران به طور تخصصی فعالیت خود را به عکاسی، طراحی، چاپ و البته توزیع رایگان در سراسر میهن عزیزمان ایران متمرکز ساخت. بالا بردن سطح داد و ستد بین تولید کننده و نمایشگاه داران محترم، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در عرصه کار است. نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مجموعه زیتون تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است.

تماس با ما
فرآیند کار

چگونه کار می کنیم؟

فرآیند درج آگهی در کتاب زیتون بصورت زیر است. شما می توانید برای درج آگهی در کتاب به فرم مربوطه در بخش صنعت خود مراجعه کنید.

بستن قرارداد

شروع فرآیند از اینجاست، شما می توانید فرم مربوطه را پر کنید

وازیر وجه

پس از بستن قرارداد شما می بایست وجه را واریز کنید

عکاسی

پس از پرداخت، جهت عکاسی از محصولات با شما همانگ می شود.

طراحی

عکس های گرفته شده به منظور چاپ در کتاب طراحی می شوند

تایید طرح

طراحی های برای جاپ در کتاب به تایید مشتری می رسند

تسویه حساب

تسویه حساب با مشتری انجام شده و طرح برای چاپ در کتاب ارسال می شود.

خدمات

چه کاری انجام می دهیم؟

ما در کانون تبلیغاتی زیتون خدمات متنوعی را به منظور بهبود بازاریابی ارائه می کنیم،‌ در ذیل می توانید بخشی از این خدمات را ملاحظه کنید.

اصلی ترین خدمت ما در مجموعه زیتون چاپ آگهی در کتاب های تبلیغاتی زیتون و توزیع آن در سراسر کشور است. این کار به تولید کنندگان کمک می کند که بتوانند محصولات خود را به بهترین شکل به توزیع کننده ها برسانند.

شما می توانید با بهره گیری از تجربه مجموعه زیتون، با کیفیت ترین کاتالوگ ها را برای کسب و کار خود تهیه کنید. فرآیند چاپ کاتالوگ همانند چاپ آگهی است که در بخش بالا قابل ملاحظه است. برای استفاده از این خدمت از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

مهمترین کار پس از چاپ کاتالوگ رساندن آن بدست مخاطبین است. با توجه به اینکه پخش کاتالوگ برای تولید کنندگان مسیر سختی است، سیستم توزیع زیتون می تواند به شما در پخش کاتالوگ در سراسر کشور کمک کند. برای استفاده از این خدمت از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

سال ها تجربه در ارائه خدمات تبلیغاتی به ما کمک می کند که بتوانیم عکاسی صنعتی با بهترین کیفیت ممکن را به عنوان یکی از خدمات زیتون به شما ارائه کنیم. برای استفاده از این خدمت از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

در هنگام عکاسی، برای این که بتوانید عکس ها را در سایت، شبکه های اجتماعی، کاتالوگ و... استفاده کنید، بسیار مهم است که فضاسازی و طراحی با توجه به صنعتی که در آن فعال هستید صورت بگیرد. به این منظور تجربه زیتون در کنار شماست. برای استفاده از این خدمت از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

مجموعه زیتون با دانش و تجربه ای که در صنایع مختلف کسب کرده است، می تواند به منظور مشاوره برای توسعه کسب و کار شما در کنارتان باشد. برای استفاده از این خدمت از فرم تماس با ما در ارتباط باشید.